Pinigų grąžinimo garantija

Progreso dokumentavimas

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų produktai nėra skirti tiems, kurie patiria vėlyvos stadijos plaukų slinkimą, randinę alopeciją ar ūminę autoimuninę ligą. Todėl mūsų garantija netaikoma nė vienai iš šių plaukų slinkimo formų.

Kad galėtumėte visiškai patenkinti reikalavimą dėl pinigų grąžinimo garantijos, laikykitės toliau nurodytų reikalavimų:

1) Prieš gydymą nufotografuokite norimą gydyti sritį.

2) Naudokite mūsų 4X arba 3X plaukų augimą skatinantį rinkinį 5 mėnesius iš eilės. Visi kiti produktai neatitinka reikalavimų.

3) Naudokite "4X arba 3X Plaukų augimą skatinantį" rinkinį taip, kaip nurodyta. Nurodymai nurodyti buteliukų etiketėse ir produktų puslapiuose oficialioje HAIRTWO svetainėje.

4) Kiekvieną mėnesį panašiu kampu nufotografuokite gydomą sritį, kad užfiksuotumėte pažangą.

5) Po 150 dienų laikotarpio pateikite visas dokumentuotas nuotraukas chronologine tvarka su datos žymomis, kad būtų galima nustatyti mėnesio pažangą.

6) Pateikite trumpą asmeninio naudojimo aprašymą, kad paaiškintumėte produkto naudojimą, jei buvo praleistos kokios nors dienos ir (arba) jei tuo pat metu buvo naudojami kiti kosmetikos produktai, pvz. kiti plaukų augimo serumai. Ši informacija skirta padėti "HAIRTWO" tobulinti produktų kūrimą ir klientų aptarnavimą.

Pastaba: pinigų grąžinimo garantija pratęsiama tik po 150 dienų naudojimo. Pretenzijos, pateiktos iki 150 dienų, nebus tenkinamos.

Pinigų grąžinimo garantija taikoma tik naudotojams, perkantiems tiesiogiai iš HAIRTWO domenų.

hello@hairtwo.com