Learn about our obsessively-researched ingredients.

Mokslas ir moksliniai tyrimai

Ingredientai

Plaukų slinkimas prasideda, kai odos papilų ląstelės tampa neaktyvios, todėl sprendimas - jas vėl suaktyvinti. CAPILIA LONGA PPF gali paskatinti epigenetinį plauko folikulo atkūrimą, reaktyvuoti šių latentinių odos papilų ląstelių veiklą ir paskatinti plauko folikulo regeneraciją, kad būtų gaminami nauji plaukai.

Pagrindinė kofeino nauda yra ta, kad jis gali padėti stimuliuoti plaukų augimą nuo šaknų pradiniais plaukų augimo etapais. Jis veikia plaukų slinkimą sukeliantį hormoną DHT. DHT gali trukdyti vitaminams, baltymams ir mineralinėms medžiagoms, kurios padeda augti plaukų folikulams. Kofeinas su tuo kovoja skatindamas plaukų ląsteles gaminti daugiau ATP, t. y. energijos, kuri skatina plaukų augimą.

Nepriklausomai nuo keratino šampūno prekinių ženklų, keratino šampūnas nėra panašus į įprastą šampūną, nes jis gerokai pranoksta pastarojo galimybes. Keratino švelninamasis šampūnas valo plaukus ir pašalina susikaupusias nuosėdas, tačiau kartu jis stiprina plaukus, nes stiprina plaukų kutikules, iš kurių sudarytas kiekvienas plauko stiebas. O jei po jo naudosite glotninantį kondicionierių, plaukai taps švelnesni ir glotnesni.

Biotino šampūnai ne tik skatina natūralų plaukų augimą, bet ir padeda kovoti su sausumu, lūžinėjimu ir plaukų slinkimu. Paprastai naudojami kartu su kitais natūraliais ingredientais, biotino šampūnas ir kondicionierius padeda tankinti plaukus ir skatina naujų plaukų augimą.

Vienoje 7 tyrimų apžvalgoje nustatyta, kad vitaminai ir šampūnai, kurių sudėtyje yra saw palmetto, pagerino plaukų kokybę 60 %, padidino bendrą plaukų skaičių 27 % ir padidino plaukų tankį 83 % plaukų slinkimu sergančių žmonių.

Argano aliejus gali drėkinti plaukus ir galvos odą bei apsaugoti plaukus nuo kasdienės žalos. Mažindamas plaukų lūžinėjimą ir galiukų skilinėjimą bei palaikydamas sveiką galvos odą, argano aliejus gali padėti išvengti plaukų slinkimo, kad plaukai būtų storesni ir sodresni.

Kokosų aliejus gali būti naudingas plaukams ir galvos odai. Naudojamas kaip plaukų kaukė ir plaukų priežiūros priemonė, jis gali padėti drėkinti ir stiprinti plaukus. Jis gali padėti išvengti sausos, pleiskanojančios galvos odos ir pleiskanų, taip pat galiukų skilinėjimo ir plaukų lūžinėjimo.

Rozmarinas yra vaistinis augalas, naudojamas įvairiems negalavimams, įskaitant odos sudirgimus ir plaukų slinkimą, gydyti. Manoma, kad rozmarinų aliejus pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis savybėmis, kurios skatina odos ir galvos odos gijimą. Nustatyta, kad rozmarinų aliejus gerina plaukų augimą tam tikrais plaukų slinkimo atvejais, įskaitant areatinę alopeciją, androgeninę alopeciją ir psoriazinę alopeciją. Atlikus lyginamąjį tyrimą, kurio metu buvo tiriamas rozmarinų aliejaus ir minoksidilio (pagrindinės plaukų slinkimo gydymo priemonių, pvz., "Rogaine", sudedamosios dalies) poveikis plaukų augimui, nustatyta, kad "reikšmingų skirtumų tarp tiriamųjų grupių nenustatyta". Tiesą sakant, po šešių mėnesių abiejose grupėse plaukų augimas buvo panašus. Tačiau rozmarinų aliejaus grupėje mažiau niežėjo galvos odą.

Kadangi žinote, kad kolageno yra daugelyje kūno audinių, tikriausiai nenustebsite sužinoję, kad jo yra ir plaukuose. Jis būtinas plaukų stiprumui ir elastingumui palaikyti, o sumažėjęs kolageno kiekis gali lemti plaukų lūžinėjimą ir perteklinį slinkimą. tai ypač aktualu trisdešimtmečiams, nes būtent tada pradeda mažėti natūralus kolageno kiekis, o tai gali būti ypač žalinga plaukams.

Alavijas gali pagerinti plaukų, galvos odos ir odos pH pusiausvyrą. Tai labai svarbu mūsų organizmo sveikatai ir, deja, daugelį galvos odos problemų sukelia pH disbalansas. Alavijo įtraukimas į savo režimą tikrai bus naudingas.

Daugelis žmonių ricinos aliejų naudoja kaip natūralią plaukų gydymo priemonę. Taip yra todėl, kad ricinos aliejus pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, kurios gali padėti sutepti plauko stiebą, padidinti jo lankstumą ir sumažinti lūžinėjimo tikimybę.

Linų sėmenų aliejuje esantis vitaminas E padeda gydyti plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą. Lignanai veikia kaip galingi antioksidantai, kurie gali padėti atauginti sveikesnius ir stipresnius plaukus. Plaukų produktuose naudojamas linų sėmenų aliejus apsaugo nuo pleiskanų ir maitina galvos odą iš vidaus, taip palengvindamas pleiskanų atsiradimą.

Taukmedžio svieste yra vitaminų A ir E bei nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurios, kaip manoma, suteikia plaukams drėgmės ir blizgesio. Dėl neriebalinių savybių jis yra puiki drėkinamoji priemonė. Jis minkština sausus, lūžinėjančius plaukus ir atstato skilinėjančius galiukus.