Mokslas ir tyrimai

Ingredientai

Plaukų slinkimas prasideda, kai odos papilų ląstelės tampa neaktyvios, todėl problema išsprendžiama jas vėl aktyvinant. CAPILIA LONGA PPF gali sukelti epigenetinį plauko svogūnėlio atstatymą, vėl aktyvuoti šių latentinių dermos papilos ląstelių veiklą ir skatinti plauko folikulo regeneraciją, kad atsirastų nauji plaukai.

Pagrindinė kofeino nauda yra ta, kad jis gali padėti skatinti plaukų augimą nuo pat šaknų pradiniais plaukų augimo etapais. Jis veikia hormoną DHT, kuris sukelia plaukų slinkimą. DHT gali trukdyti vitaminams, baltymams ir mineralinėms medžiagoms padėti augti plaukų folikulams. Kofeinas su tuo kovoja, nes skatina plauko ląsteles gaminti daugiau ATP, t. y. energijos, skatinančios plaukus augti.

Nepriklausomai nuo keratino šampūno prekinių ženklų, keratino šampūnas nėra panašus į įprastą šampūną, nes jis gerokai pranoksta pastarojo galimybes. Keratino švelninamasis šampūnas valo plaukus ir šalina ant jų susikaupusias nuosėdas, bet kartu stiprina plaukus, nes sutvirtina plauko kutikules, iš kurių sudarytas kiekvienas plauko stiebas. O jei po to naudosite švelninantį kondicionierių, plaukai bus švelnesni ir glotnesni.

Biotino šampūnai ne tik skatina natūralų plaukų augimą, bet ir padeda kovoti su sausumu, lūžinėjimu ir plaukų slinkimu. Paprastai naudojami kartu su kitais natūraliais ingredientais, biotino šampūnas ir kondicionierius padeda tankinti plaukus ir skatina naujų plaukų augimą.

Vienoje 7 tyrimų apžvalgoje nustatyta, kad vitaminai ir šampūnai, kurių sudėtyje yra saw palmetto, pagerino plaukų kokybę 60 %, padidino bendrą plaukų skaičių 27 % ir padidino plaukų tankį 83 % žmonių, kuriems slinksta plaukai.

Argano aliejus gali drėkinti plaukus ir galvos odą bei apsaugoti plaukus nuo kasdienės žalos. Mažindamas plaukų lūžinėjimą ir galiukų skilinėjimą bei palaikydamas sveiką galvos odą, argano aliejus gali padėti išvengti plaukų slinkimo, kad plaukai būtų storesni ir sodresni.

Kokosų aliejus gali būti naudingas plaukams ir galvos odai. Naudojant jį kaip plaukų kaukę ir plaukų priežiūros priemonę, jis gali padėti sudrėkinti ir sutvirtinti plaukus. Tai gali padėti išvengti sausos, pleiskanojančios galvos odos ir pleiskanų, taip pat galiukų skilinėjimo ir plaukų lūžinėjimo.

Rozmarinas yra vaistinis augalas, naudojamas įvairiems negalavimams, įskaitant odos sudirgimą ir plaukų slinkimą, gydyti. Manoma, kad rozmarinų aliejus turi stiprių priešuždegiminių savybių, kurios skatina odos ir galvos odos gijimą. Nustatyta, kad rozmarinų aliejus gerina plaukų augimą tam tikrais plaukų slinkimo atvejais, įskaitant areatinę alopeciją, androgeninę alopeciją ir psoriazinę alopeciją. Iš tiesų, atlikus lyginamąjį tyrimą

tiriant rozmarinų aliejaus ir minoksidilio (pagrindinės plaukų slinkimo gydymo priemonių, tokių kaip "Rogaine", sudedamosios dalies) poveikį plaukų augimui, nustatyta, kad "reikšmingų skirtumų tarp tiriamųjų grupių nenustatyta". Tiesą sakant, po šešių mėnesių abiejų grupių plaukų augimas buvo panašus.
Tačiau rozmarinų aliejaus grupėje galvos oda niežėjo mažiau.

Kadangi žinote, kad kolageno yra daugelyje kūno audinių, turbūt nenustebsite sužinoję, kad jo taip pat yra plaukuose. Jis būtinas plaukų stiprumui ir elastingumui palaikyti, o sumažėjęs kolageno kiekis gali sukelti lūžinėjimą ir perteklinį slinkimą.

Tai ypač aktualu vyresniems nei trisdešimties metų žmonėms, nes būtent tada pradeda mažėti natūralus kolageno kiekis.

Plaukams tai gali būti ypač žalinga.

Alavijas gali skatinti plaukų, galvos odos ir odos pH pusiausvyrą. Tai labai svarbu mūsų organizmo būklei ir, deja, daug galvos odos problemų kyla dėl pH disbalanso. Alavijo įtraukimas į savo režimą tikrai bus naudingas.

Daugelis žmonių ricinos aliejų naudoja kaip natūralią plaukų gydymo priemonę. Taip yra todėl, kad ricinos aliejus pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, kurios gali padėti sutepti plauko stiebą, padidinti jo lankstumą ir sumažinti lūžinėjimo tikimybę.

Linų sėmenų aliejuje esantis vitaminas E padeda gydyti plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą. Lignanai veikia kaip stiprūs antioksidantai, kurie gali padėti atauginti sveikesnius ir stipresnius plaukus. Su plaukų priemonėmis naudojamas linų sėmenų aliejus apsaugo nuo pleiskanojimo ir maitina galvos odą iš vidaus, taip palengvindamas pleiskanų atsiradimą.

Sviestmedžio svieste yra vitaminų A ir E bei nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurios, kaip manoma, suteikia plaukams drėgmės ir blizgesio. Dėl neriebalinės savybės jis puikiai drėkina plaukus. Jis minkština sausus lūžinėjančius plaukus ir atkuria skilinėjančius pažeistus galiukus.