Evelina K. (1 mėnuo)

Gavau galimybę išbandyti šampūną ir kondicionierių ir jie manęs nenuvylė. Juos testuoju tik apie mėnesį laiko, todėl negaliu dar teigti, kad plaukai mažiau slenka, ar auga kiti, manau tam reikia, bent jau kelių mėnesių naudojimo, kad pasimatytų ryškesni pokyčiai. Visgi, tik išsiplovus plaukus iškart jaučiasi, kad plaukas lengvas, minkštas, pasipūtęs (nors plaukai dar šlapi). Naudojant apie mėnesį laiko šampūną ir kondicionierių, pastebėjau, kad plaukai tapo puresni, pradėjo žvilgėti. Labai vertinu, kad produktai yra natūralios sudėties, be jokių pavojingų ingredientų, kaip SLS/SLES, parabenai, sulfatai, silikonai. Rekomenduoju išbandyti!

Laima R. (1 mėnuo)

Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę išbandyti šampūną ir serumą. Pagrindinės problemos, kurios mane kankino paskutiniu metu – itin stiprus plaukų slinkimas ir nuolat pasišiaušę, besielektrinantys plaukai. Po mėnesio naujų priemonių naudojimo mano pastebėjimai yra tokie:

1.Ekonomiškumas.Nors talpos nėra didelės, o aš esu ilgaplaukė ir galvą plaunu kiekvieną dieną, man šių priemonių užteko lygiai vienam mėnesiui.

2.Plaukų slinkimas. Jau po pirmos savaitės priemonių naudojimo, ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas, o po dviejų savaičių naudojimo slinkimo nebeliko – šiuo metu šukuojant plaukus šukose lieka vos keli plaukai, o tai juk yra normalu.

3.Plaukų glotnumas. Plaukai nebesišiaušia, nesielektrina. Plaukai nebesusivelia į neiššukuojamus „kaltūnus“.

4.Žvilgesys ir elastingumas. Plaukai atrodo daug sveikesni, atsirado žvilgesys. Ir svarbiausia – kaip žavingai jie plaikstosi vėjyje!!!!

Dėkoju už galimybę išbandyti šias priemones ir su šypseną bei vėjyje besiplaikstančiais plaukais keliauju džiaugtis pavasariu.

Patricija T. (3 mėnesiai)

Tai reikalauja kantrybės ir laiko, tačiau rezultatai yra tikri! Dėl itin didelio streso man pradėjo slinkti plaukai ir jie gana smarkiai išretėjo. Naudodama HAIRTWO šiek tiek daugiau nei 3 mėnesius, pastebėjau, kad plaukai gana stipriai ataugo ir pasipildė. Esu labai dėkinga šiam produktui Ir atgavusi savo plaukus!

Aurimas S. (5 mėnesiai)

Būsiu sąžiningas dėl kainos - nemanau, kad tai brangu. Kokybiškas šampūnas kainuoja daugiau nei šampūnas iš prekybcentrių. Pavyzdžiui, šampūnas, kurį perkate iš kirpyklos būna daug brangesnis bet toli gražu ne geresnis nei šis.

Pigūs šampūnai iš parduotuvių yra tragedija, reikia nusiteikti, kad už gerą produktą teks mokėti daugiau .

Aš naudoju kokybiškus šampūnus, kuriuose nėra kenksmingų sudedamųjų dalių, tokių kaip parabenai ir sulfatai, kenksmingos cheminės medžiagos ir t. t., ir moku už juos atitinkamai.

Manau, kad šie produktai tikrai kainuoja adekvačiai atsižvelgiant į jo kokybę. Po pirmo plovimo - iškarto pajutau skirtumą! Nebėra pleiskanų, nebeniežti galva, nesiriebaluoja plaukai taip greitai. Nuotraukos kalba pačios už save.

Puikus! Užsisakysiu daugiau!!