Influx.lt atsiliepimas: Hairtwo – 3X plaukų augimą skatinantis rinkinys

3 min perskaityti

Influx.lt atsiliepimas: Hairtwo – 3X plaukų augimą skatinantis rinkinys

hairtwo atsiliepimai

Plaukų augimas ir jo skatinimas – labai jautri, labai kontraversiška ir labai nesaugi tema. 😁 Kodėl? Todėl, kad labai sunku tai įvertinti. Plaukai ar taip ar anaip nesustoja augti ir sunku išmatuoti kiek daug plaukams padėjo vienokia ar kitokia kosmetika. Vis dėl to tokias priemones naudoti yra taip pat, kaip naudoti vitaminus – turi pa(si)tikėti ir naudoti reguliariai arba to tiesiog nedaryti.

Aš sutikau išbandyti Hairtwo priemones plaukams, skatinančias jų augimą. Dėl to, kad man lietuviškas prekes visada smagu išbandyti ir palaikyti savus + man patinka pasidalyti nuomone apie kuo daugiau produktų – juk tam šis tinklaraštis ir yra skirtas. 😊

Hairtwo trijulę: šampūną, kondicionierių ir serumą testavau lygiai vieną mėnesį ir 7 dienas. Tai viso – 38 dienas. 

hairtwo atsiliepimai

Aš pradėsiu nuo ingredientų, nes jie šiuo atveju yra svarbiausi ir daugiausia lemiantys!

ŠAMPŪNO SUDĖTIS
Šampūne, be plaunančių ingredientų dar galime rasti glicerino, hidrolizuoto kolageno, hidrolizuoto keratino, rozmarinų aliejaus. Kad rozmarinų aliejus turi įrodytą įtaką (gerą) plaukų augimui – tą tvirtai žinau.

KONDICIONIERIAUS SUDĖTIS
Kondicionierių sudaro drėkinančios ir kondicionuojančios cheminės medžiagos, aliejai.

SERUMO SUDĖTIS
Serumo sudėtyje nemažai alergenų, taip pat randame to paties rozmarinų aliejaus ekstrakto.

Viską naudojau jau jums tikriausiai nuspėjama tvarka – du kartus pašampūnuoju ir ištrenku plaukus, tada ant plaukų per visą ilgį aplikuoju kondicionierių ir palieku iki 5 min., o išėjus iš dušo – galvos odą išpurškiau serumu.

Šampūnas tikrai švariai plauna plaukus ir galvos odą. Iš kondicionieriaus man šiek tiek trūksta kondicionavimo – aš mėgstu minštesnius ir labiau kondicionuotus plaukus nei kad gaunu iš šio produkto. Taip pat nebuvau tikra kaip kondicionierius prisideda prie plaukų auginimo, kadangi plaukų šaknų ir galvos odos jis nepasiekia – jį aplikuojame per plaukų ilgį. Tačiau perskaičius aprašymą – jis ir nežada prie auginimo prisidėti, o žada apsaugoti ir puoselėti tai, ką jau turime užauginę. 😁☝️ Serumas įdomus, intensyvaus kvapo. Sakyčiau, kad gal jo pačio vieno ir užtektų pastimuliuoti tą plaukų augimą. Žinoma, naudojant vienos linijos produktus gauname tokį pliusą, jog priemonės viena kitą papildo ir pastiprina, todėl rezultatų galime tikėtis greičiau.

hairtwo atsiliepimai

Priemonių pakuotės labai fainos – aliuminės. Produktai ateina „išardyti“, teko pačiai susikišti pompas ir dozatorius į buteliukus, bet nepasakyčiau, kad dėl to supykau. 😁 Buvo visai įdomu, o ir pakuotės jaučiasi bei atrodo prabangiai.

Priemonių konsistencijos ir kvapai malonūs, nejutau jokio diksomforto, kurį galėčiau įvardyti.

Poveikis
Žinau, žinau, didžiausias klausimas čia yra: tai ar veikia? 😁 Atsakysiu labai neįdomiai, bet: turi veikti.

Panagrinėjus produktų sudėtį, juose yra ingredientų, kurie skatina plaukų augimą, stabdo slinkimą, prisideda prie plaukų daugėjimo ir jų išsaugojimo ant skalpo. Vadinasi, produktais galime pasitikėti ir įtraukti į rutiną, kad pastimuliuoti visą plaukų augimo procesą.

Aš produktais tikiu, jau beveik viską sunaudojau (išskyrus serumą – jo dar labai daug ir manau užteks dar vienam mėnesiui). Plaukų augimas nepriklauso tik nuo priemonės. Viena, trys ar dešimt skatinančių priemonių – tai tik pagalbinė priemonė. Viskas nuo plaukų augimo iki sveikos odos yra kompleksiška ir mums būtinai reikia ne tik naudoti augimą skatinančius šampūnus ar serumus, bet ir gerti papildus, visavertiškai maitintis, sportuoti, gydyti savo protą ir tvarkytis su stresu. Šie ir bet kurie kiti kosmetiniai produktai – dedamoji dalis, kuri yra malonus komplimentas sau, padedantis, tačiau nelemiantis faktorius.

Todėl pasakysiu atvirai – nei dėti visas viltis į šias priemones reikėtų, nei padaryti tai vienintele priemone, kuri augins jums plaukus. Pavyzdžiui, man labai padeda turėti daugiau plaukų vienas pokytis plaukų priežiūros rutinoje – nustojau juos šukuoti šlapius. 😊 Nebegalėjau žiūrėti į pilnas plaukų šukas kiekvieną kart po galvos plovimo. Ir aš žinojau, kažkaip jutau, kad tai niekaip nesusiję su mano naudojamu šampūnu ar miego poza – aš tiesiog juos nuraunu, kol jie šlapi ir ypatingai trapūs.Reziumė
Kadangi šiose priemonėse yra alergenų ir kvapukų, (ypač jautrios odos savininkėms) rekomenduoju pasitestuoti jas po vieną – žiūrėti, ar nealergizuoja, ar gerai reaguoja oda. Jeigu nejaučiate diskomforto, tai yra veiksnios priemonės, prisidėsiančios prie jūsų pastangų užsiauginti ilgus plaukus. ☝️ Vėl gi akcentuoju – prisidėsiančios, o ne padarysiančios stebuklą. Per naktį Roma nepasistatė, per naktį plaukai iki užpakalio neužaugs. 🤭

Jeigu mano nuomonė apie produktų liniją tau pasirodė labai neutrali, tai nėra dėl to, jog noriu įtikti prekiniam ženklui ar dar dėl kažkokių kitų, man naudos teikiančių priežasčių. Nuomonė neutrali todėl, kad kaip ir minėjau įrašo pradžioje – sunku pamatuoti poveikį, tiksliam ir faktais paremtam verdiktui reiktų atlikti mokslinį tyrimą. 😁 Tik aš iš bendro išprusimo žinau, kad šiose priemonėse yra ingredientų, kurie skatina plaukų augimą ir padeda jiems augti stipresniems.


Straipsnį galite rasti: https://influx.lt/apzvalgos/atsiliepimas-hairtwo-3x-plauku-prieziuros-rinkinys/