4 paprasti būdai sumažinti plaukų slinkimą vyrams

2 min perskaityti

4 paprasti būdai sumažinti plaukų slinkimą vyrams

Daugiau kaip 95 % vyrų plaukų slinkimo atvejų yra androgeninė alopecija (yra ir moterų nuplikimas). Iki 35 metų amžiaus du trečdaliai vyrų patiria tam tikro laipsnio pastebimą plaukų slinkimą, o iki 50 metų amžiaus maždaug 85 % vyrų plaukai smarkiai išretėja. Maždaug 25 % vyrų, kurie kenčia nuo vyriško tipo nuplikimo, skausmingas procesas prasideda dar nesulaukus 21 metų.

Priešingai nei mano visuomenė, dauguma vyrų, kenčiančių nuo vyriško tipo nuplikimo, yra labai nepatenkinti savo padėtimi ir padarytų viską, kad ją pakeistų. Plaukų slinkimas turi įtakos visiems jų gyvenimo aspektams. Tai turi įtakos tarpasmeniniams santykiams ir profesiniam gyvenimui. Neretai vyrai dėl plaukų slinkimo keičia profesinį kelią. Todėl parinkome keturis paprastus patarimus, kaip tai pagerinti.

1. Palaikykite švarius plaukus

Plaukus plaukite kasdien arba kas antrą dieną, priklausomai nuo jūsų kasdienės veiklos lauke. Kad išvengtumėte plaukų slinkimo, naudokite HAIRTWO šampūną be cheminių medžiagų, įtrauktą į mūsų plaukų augimą skatinantį rinkinį. Jis ne tik palaiko švarius plaukus, bet ir atkuria pažeistus plaukus bei skatina plaukų augimą.

2. Masažuokite galvos odą su aliejais ir pamaitinkinte naudingomis medžiagomis

Tokie aliejai kaip rozmarinų ir argano aliejus kartu su kokosų aliejumi arba gulščiaja serenoja padeda paskatinti naujų plaukų augimą. Taip pat galite naudoti mūsų rinkinyje esantį serumą.

3. Venkite cheminių medžiagų esančių sudėtyje

Cheminės medžiagos neigiamai paveikia Jūsų plauko svogūnėlį, todėl plaukai pradeda silpnėti ir slinkti. Ilgalaikis netinkamų plaukų produktų naudojimas taip pat silpnina plaukų šaknis ir dėl to plaukai tampa pažeidžiami. Todėl svarbu naudoti cheminių medžiagų neturinčius ir natūralius produktus, kad sustiprintumėte plaukus ir išvengtumėte nesavalaikio plaukų slinkimo.

4. Gyvenimo būdo pokyčiai

Gyvenimo būdo pokyčiai, pavyzdžiui, dieta, kurioje gausu baltymų ir vitaminų, ir tinkama fizinė veikla, padedanti kovoti su įtampa ir stresu, ne tik padės sumažinti plaukų slinkimą, bet ir atauginti plaukus. Kasdien išgerti 6-8 stiklines vandens, sumažinti rūkymą ir alkoholio vartojimą - dar keli sveikintini pokyčiai.